top of page

Engineering Activity | Mühendislik Faaliyetlerimiz

Our industrial works with our expert engineer staff.

Alanında uzman mühendis kadromuz ile endüstiriyel çalışmalarımız.

​Industrial Design

Endüstri ürünleri tasarımı veya endüstriyel tasarım seri üretim için tüketici ihtiyaç ve sorunlarna yönelik, estetik, yaratıcılık, teknik avantaj, işlevsellik, ergonomi, malzeme bilgisi, pazarlanabilirlik, üretim yöntemleri, ve olanakları gibi çeşitli kriterleri gözeterek, yeni ve güncel ürünler tasarlamaktayız.

​Electronic Design

Elektonik.jpg

Elektronik kart tasarımı, gömülü yazılım geliştirme, mevcut kart tasarımlarının iyileştirilmesi, analog ve dijital devre tasarımları, mikro işlemci ve CPU yazılım ve tasarımları, endüstriyel devre ve cihaz tasarımları firmamız tarafından verilen hizmetlerdendir.

​Mechanical Design

Mekanik.png

Alanlarında yaratıcı fikirlerden başlayarak tasarım, üretim, montaj ve test aşamalarında dahil olmak üzere fonksiyonel prototip üretimine kadar tam bir müşteri hizmeti, Firma Vizyonu ve müşteri talepleri doğrultusunda Makine Ar-Ge alanında hizmet vermekteyiz.

​Computer Software

Günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile, hızlı, pratik, güvenli bir otomasyona dönüştürmek üzere size özel geliştirmeye açık, masaüstü- web tabanlı ve mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Tek yapmanız gereken iş sürecinizi bize aktararak projelendirme sürecini başlatmak.

​Electronic Software

Yazılım.jpg

MCU Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik aygıtların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makine komutları ile çalışan sistemler geliştiriyoruz.

R & D - Innovation

Arge Mühendisi.jpg

Temel Araştırma ve Geliştirme :


Görünürde herhangi bir özel uygulaması ya da kullanımı bulunmayan, öncelikli olgu ve gözlemlenebilir gerçeklerin temellerine ait yeni bilgiler edinmek için yürütülen deneysel,  teorik ve pratik çalışmalarımız.

bottom of page